Prekių katalogas

Aukšto slėgio aparatai

 • Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C40 EM THERMI - 280 Bar, 960 l/h [1 kompl.]
  Kodas: 110717

  CI C40 EM THERMIC yra aukšto slėgio plovimo mašina su vidaus degimo varikliu, sukurta taip, kad garantuotų maksimalius rezultatus net ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Galingas Rato variklis daro tai profesionaliu aukšto slėgio plovimo įrenginiu, kuris puikiai tinka darbams, kai negalite prisijungti prie elektros tinklo. CI C40 EM THERMIC su tvirtu ergonomišku rėmu, kuris puikiai apsaugo mechanines dalis, yra kompaktiškas ir lengvai transportuojamas. Tuo pačiu metu pripučiamos padangos ir platūs guminiai protektoriai garantuoja aukšto slėgio plovimo mašinos manevringumą net ant nelygių paviršių. CI C40 EM THERMIC varomas benzinu yra tvirtas aukšto slėgio plovimo įrenginys, puikiai tinkantis intensyviam ir nuolatiniam naudojimui. Idealus sprendimas žemės ūkio, pramonės ar statybų sektoriuose arba tose situacijose, kai reikalingas didelis našumas ir manevringumas. 

  Kaina 2378.88  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C30 EM EU - 400V
  Kodas: 110716

  CI C30 EM aukšto slėgio plovimo mašina išsiskiria kompaktiškumu ir tvirtumu. Tai profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, kuris puikiai derina aukštus techninius rezultatus, patogumą naudoti ir paprastą priežiūrą. CI C30 EM turi tvirtą ir atsparią konstrukciją dėl didelių galinių ratų su guminiais protektoriais ir praktiškos aliuminio rankenos, todėl CI C30 EM yra tvirtas, bet kartu ir manevringas bei lengvai judantis. CI C30 EM yra profesionali aukšto slėgio plovimo mašina, kuri idealiai tinka pašalinti sunkiausiai pašalinamus, susikaupusius nešvarumus ir atliekant dažnus, ilgai trunkančius darbus. Todėl tai puiki plovimo mašina dirbtuvėms, automobilių plovimui, pramonės, maisto ir žemės ūkio sektorių priežiūrai.

  Kaina 2266.00  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C30 EU - 230V
  Kodas: 110715

  CI C30 yra trifazė aukšto slėgio plovimo įrenginys, kuri išsiskiria kompaktiškumu ir patraukliu dizainu. Jis taip pat yra tvirtas, o tai garantuoja aukštą našumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Dėl mažesnio dydžio šis aukšto slėgio plovimo įrenginys yra ypač manevringas, patogus ir praktiškas, neprarandant puikių savybių. CI C30 taip pat paprasta naudoti dėl praktiškos ir naujoviškos V formos rankenos. CI C30 yra profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, puikiai tinkantis nuolatiniam ir sudėtingam naudojimui. Dėl savo novatoriškų technologijų ir aukštos kokybės komponentų jis turi idealiai tinka plauti aukštu slėgiu automobilių, pramonės, logistikos ir dirbtuvių sektoriuose. 

  Kaina 2336.40  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C20EM EU - 230V
  Kodas: 110714

  CI C20 EM aukšto slėgio plovimo mašina išsiskiria kompaktiškumu ir tvirtumu. Tai profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, kuris puikiai derina aukštus techninius rezultatus, patogumą naudoti ir paprastą priežiūrą. CI C20 EM turi tvirtą ir atsparią konstrukciją dėl didelių galinių ratų su guminiais protektoriais ir praktiškos aliuminio rankenos, todėl CI C20 EM yra tvirtas, bet kartu ir manevringas bei lengvai judantis. CI C20 EM yra profesionali aukšto slėgio plovimo mašina, kuri idealiai tinka pašalinti sunkiausiai pašalinamus, susikaupusius nešvarumus ir atliekant dažnus, ilgai trunkančius darbus. Todėl tai puiki plovimo mašinas dirbtuvėms, automobilių plovimui, pramonės, maisto ir žemės ūkio sektorių priežiūrai. 

  Kaina 1776.50  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C20 EU - 230V
  Kodas: 110713

  Vienfazis šalto slėgio plovimo įrenginys CI C20 išsiskiria patrauklia, tvirta konstrukcija. Dėl kompaktiškų matmenų ir išskirtinio manevringumo jis lengvai juda net apeinant kliūtis ar ant laiptų. CI C20 yra aukšto slėgio plovimo mašina, kuri yra itin manevringa ir paprasta naudoti. Jos naujoviškos V formos rankena yra plati ir ergonomiška, kad būtų lengviau suimti naudojant. Didelio našumo ir galingas CI C20 yra profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, tinkantis dirbti net labiausiai įtemptomis sąlygomis ilgą laiką. Dėl didelio slėgio ir didelio vandens srauto ši mašina gali geriausiai patenkinti automobilių, pramonės, logistikos ir dirbtuvių valymo poreikius. 

  Kaina 1846.90  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C15 EU - 230V
  Kodas: 110771

  Profesionalus šalto aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C15 buvo sukurtas išrankiausiems vartotojams, norintiems suderinti galią ir didelį našumą itin kompaktiškoje mašinoje. CI C15 yra aukšto slėgio plovimo 5renginys, kurį lengva naudoti ir transportuoti dėl ergonomiškos rankenos ir guminių ratukų. Sukurtas naudojimui vertikalioje padėtyje, kad būtų praktiškas ir manevringas, CI C15 taip pat gali būti laikomas horizontaliai, kad būtų dar patogiau. Šis didelio našumo ir galingas aukšto slėgio plovimo įrenginys puikiai tinka profesionaliam valymui. 

  Kaina 1036.20  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C10 EU - 230V
  Kodas: 110712

  Comac CI C10 yra kompaktiškas, tačiau labai našus šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginys. Suprojektuotas taip, kad būtų praktiškas ir lengvai naudojamas, taip pat yra lengvai valdomas ir transportuojamas. Indukcinis variklis, kuriuo aprūpintas CI C10, padaro jį profesionaliu aukšto slėgio plovimo įrankiu, kuris yra galingas ir patikimas, tačiau taip pat tylus ir todėl tinkamas dažnam naudojimui. CI C10 yra idealus įrenginys sienų, grindų, laiptų ir lauko plotų valymui HoReCa, sveikatingumo, sporto, prekybos, privačiame ir viešajame sektoriuose. Šis įrenginys taip pat puikiai tinka valymo kompanijoms ir apskritai pašalinti atsparų nešvarumą nuo vidutinio 40-60 m2 dydžio paviršių. 

  Kaina 617.10  be PVM
  Aukšto slėgio įrenginys MAZZONI
  Kodas: 302314348

  Šalto vandens stacionarus aukšto slėgio plovimo aparatas KS idealiai tinka bet kokio tipo nešvarumams pašalinti. Šis modelis sukurtas taip, kad būtų užtikrintas profesionalus rezultatas, net ir esant įsisenėjusio purvo sankaupoms ar nuolat eksploatuojant.

  Stacionarios šalto vandens plovimo sistemos KS yra skirtos profesionaliems rezultatams užtikrinti.

    

  Kaina 2021.26  be PVM
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija