Prekių katalogas

Plovimo mašinos ir įranga

 • Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C10 EU - 230V

  Comac CI C10 yra kompaktiškas, tačiau labai našus šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginys. Suprojektuotas taip, kad būtų praktiškas ir lengvai naudojamas, taip pat yra lengvai valdomas ir transportuojamas. Indukcinis variklis, kuriuo aprūpintas CI C10, padaro jį profesionaliu aukšto slėgio plovimo įrankiu, kuris yra galingas ir patikimas, tačiau taip pat tylus ir todėl tinkamas dažnam naudojimui. CI C10 yra idealus įrenginys sienų, grindų, laiptų ir lauko plotų valymui HoReCa, sveikatingumo, sporto, prekybos, privačiame ir viešajame sektoriuose. Šis įrenginys taip pat puikiai tinka valymo kompanijoms ir apskritai pašalinti atsparų nešvarumą nuo vidutinio 40-60 m2 dydžio paviršių. 

  Kaina 617.10  be PVM
  Šlavimo mašina TURBO SWEEP 77 PLUS

  Didelio našumo stumdoma šlavimo mašina Wetrok Turbo Sweep 77 Plus.

  Kaina 727.36  be PVM
  MS Motor Scrubber [1 kompl.] - mini šveitimo įrenginys, akumuliatorinis

  Motor Scrubber skirtas išvalyti visas sunkiai pasiekiamas vietas, kurių jūsų didelė grindų valymo mašina tiesiog nepasiekia.  

  Kaina 997.03  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac INNOVA 60 B

  Innova šeima – tai itin universalių ir lengvai naudojamų vairuojamųjų grindų plovimo mašinų asortimentas. Kompaktiški šių mašinų matmenys ir manevringumas leidžia jas naudoti net ir užstatytose vietose.

  Innova visada buvo gerai žinomų mašinų šeima, vertinama dėl jų patikimumo ir našumo valant ir sausinant grindis. Automatinės Innova versijos standartiškai komplektuojamos su Eco Mode įrenginiu, kuris garantuoja žemą triukšmo lygį, todėl idealiai tinka kasdieniam naudojimui net jautriose triukšmui vietose. Dėl visų šių savybių jos ypač tinkamos darbui tokiose aplinkose kaip parduotuvės, prekybos centrai, ligoninės, slaugos namai, oro uostai ir stotys, taip pat pramoninėse gamybos vietose ir sandėliuose.

  Innova mašinos yra tinkamos grindų priežiūrai iki 6000 kv.m.
   

  Kaina 11949.65  be PVM
  Aukšto slėgio įrenginys MAZZONI

  Šalto vandens stacionarus aukšto slėgio plovimo aparatas KS idealiai tinka bet kokio tipo nešvarumams pašalinti. Šis modelis sukurtas taip, kad būtų užtikrintas profesionalus rezultatas, net ir esant įsisenėjusio purvo sankaupoms ar nuolat eksploatuojant.

  Stacionarios šalto vandens plovimo sistemos KS yra skirtos profesionaliems rezultatams užtikrinti.

    

  Kaina 2021.26  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac ULTRA 100 BS - AS
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama sėdint

  Tinka teritorijų priežiūrai ir sunkiam valymui iki 20000 m2.

  Kaina 47081.00  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac ULTRA 120 B - AS
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama sėdint

  Tinka teritorijų priežiūrai ir sunkiam valymui iki 20000 m2. 

  Kaina 42310.80  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac C85 B ESSENTIAL
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama sėdint

  Vairuojama grindų plovimo mašina Comac C85 tinka kasdieninei priežiūrai ir intensyviam valymui net esant labai dideliems nešvarumams vidutiniuose ir dideliuose iki 12000 kv.m plotuose.

  Tiekiama su: valdymo pultas su mygtukais - šepečio slėgio reguliavimas - greičio reguliavimas - valandų matuoklis - itin patogi sėdynė su porankiais - automatinis stovėjimo stabdis - hidraulinis darbinis stabdis - neslystantys ratai - atbulinės eigos įspėjimo įtaisas - signalas - priekiniai ir galiniai LED žibintai. 

  Kaina 29351.45  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac INNOVA COMFORT 75 B
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama sėdint

  Innova Comfort yra itin patogios ir paprastos naudoti grindų plovimo mašinos. Rezervuarų talpa ir Innova Comfort techninės savybės daro jas puikiu partneriu kasdieniniam valymui. Mašinos yra greitos ir efektyvios ir užtikrina maksimaliai nepastebimą darbą valymo operacijų metu, nes triukšmo mažinimo prietaisai yra sumontuoti kaip standartiniai.
  Atsižvelgdama į šiuolaikines realijas ir nuolat skirdama dėmesį aplinkai, Comac suteikė Innova Comfort novatoriškas technologijas, skirtas taupyti išteklius, mažinti atliekas ir riboti vartojimą.
  Innova Comfort patenka į vairuojamų mašinų kategoriją, todėl yra tinkama dirbti tose vietose, kuriose yra daug žmonių, tokiose kaip viešasis sektorius, švietimo įstaigos, baseinai, sporto salės ir prekybos centrai, ir visose situacijose, kai reikia profesionalaus grindų valymo iki 6000 kv. m.
    

  Kaina 15795.25  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VISPA XS - Su padų laikikliu
  Plovimo mašinos ir įranga
  Grindų plovimo mašinos
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama einant iš paskos
  Plovimo įrangos modelis
  Vispa

  Vispa XS yra revoliucinė grindų plovimo mašina su ličio akumuliatoriumi, kuri siūlo profesionalius rezultatus mažose, perpildytose patalpose, todėl valymas yra profesionalus. Dėl savo kompaktiškų matmenų ji yra puikus sprendimas grindims valyti greito maisto parduotuvėse, restoranuose, baruose, parduotuvėse, mažose įmonėse ir biuruose.

  Vispa XS tinka visiems valymo darbams atlikti mažose ir užstatytose vietose, iki 800 kv. m.
   

  Kaina 2910.65  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac ANTEA 50 E 220V 50Hz
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama einant iš paskos

  Comac Antea - grindų plovimo mašina, kuri yra labai efektyvi tiek kasdieniniams, tiek ir periodiniams grindų plovimo darbams plotuose iki 2200 kv. metrų. 

  Tiekiama su: surinkėjo rinkinys (705 mm) - valandų matuoklis - rėmas ir surinkėjas iš lieto aliuminio - 4 ratai - valymo tirpalo lygio indikatorius - "Stop&Go". 

  Kaina 4743.75  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VERSA 65 BT
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama einant iš paskos

  Versa yra galinga, didelio našumo, grindų plovimo mašina, sukurta taip, kad ją būtų lengva naudoti. Patikima ir efektyvi - tai idealus sprendimas siekiant padidinti produktyvumą ir sumažinti valymo išlaidas.
  Pakankamai galinga darbui net sudėtingose situacijose, Versa užtikrina puikius valymo rezultatus tokiose vietose kaip prekybos centrai, viešieji pastatai, ligoninės, sandėliai, automobilių salonai, dirbtuvės ir gamybos patalpos. Dėl savo techninių charakteristikų ir funkcijų tai yra profesionali plovimo mašina, tinkama kasdieniniam ir intensyviam iki 3200 kv.m grindų valymui.
   

  Kaina 8344.40  be PVM
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija