Prekių katalogas

Plovimo mašinos ir įranga

 • Šlavimo mašina TURBO SWEEP 77 PLUS

  Didelio našumo stumdoma šlavimo mašina Wetrok Turbo Sweep 77 Plus.

  Kaina 727.36  be PVM
  Įrenginys paviršių dezinfekavimui FIMAP ESPRAY

  Elektrostatinės dezinfekcijos technologija.

  E-Spray yra profesionalus prietaisas, purškiantis paviršių dezinfekavimo tirpalus. Jis yra lengvas ir labai patogus, nes maitinamas ličio baterija, kuri leidžia dirbti kelias valandas laisvai ir bet kur, nevaržomai dėl kabelio.

  Galima įsigyti dviejų versijų: E-Spray, kuris tinka neintensyviai ir tikslingai naudoti mažose, daugiausia plokščiose vietose ir E-Spray Electrostatic, kuris naudoja elektrostatinę technologiją ir tinka ilgesniam naudojimui ant nelygių, sunkiai pasiekiamų paviršių ir kur yra objektai, kuriuos reikia dezinfekuoti iš visų pusių. 

  Kaina 823.69  be PVM
  MS Motor Scrubber [1 kompl.] - mini šveitimo įrenginys, akumuliatorinis

  Motor Scrubber skirtas išvalyti visas sunkiai pasiekiamas vietas, kurių jūsų didelė grindų valymo mašina tiesiog nepasiekia.  

  Kaina 997.03  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VISPA XS - Su padų laikikliu
  Plovimo mašinos ir įranga
  Grindų plovimo mašinos
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama einant iš paskos
  Plovimo įrangos modelis
  Vispa

  Vispa XS yra revoliucinė grindų plovimo mašina su ličio akumuliatoriumi, kuri siūlo profesionalius rezultatus mažose, perpildytose patalpose, todėl valymas yra profesionalus. Dėl savo kompaktiškų matmenų ji yra puikus sprendimas grindims valyti greito maisto parduotuvėse, restoranuose, baruose, parduotuvėse, mažose įmonėse ir biuruose.

  Vispa XS tinka visiems valymo darbams atlikti mažose ir užstatytose vietose, iki 800 kv. m.
   

  Kaina 2910.65  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VISPA 35 B - Su šepečiu

  Vispa 35 yra grindų plovimo mašina, sukėlusi revoliuciją valant mažas ir perpildytas vietas, nes puikiai tinka pakeisti rankinio plovimo sistemas. Grindys šveičiamos, džiovinamos ir dezinfekuojamos vienu etapu, kad jomis būtų iš karto saugu vaikščioti.

  Sukurta mažoms parduotuvėms, biurams, valgykloms, restoranams, sveikatingumo centrams, kirpykloms, operacinėms ir vaikų darželiams bei mokykloms valyti, Vispa 35 siūlo visus profesionalios grindų plovimo mašinos privalumus, pasižyminčius praktiškumu ir kompaktiškumu.

  Vispa 35 tinka grindų iki 1000 kv. m priežiūrai.
  Ją galima įsigyti maitinamą baterijomis ar kabeliu.
   

  Kaina 3843.30  be PVM
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija