Prekių katalogas

Plovimo mašinos ir įranga

 • Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C40 EM THERMI - 280 Bar, 960 l/h [1 kompl.]

  CI C40 EM THERMIC yra aukšto slėgio plovimo mašina su vidaus degimo varikliu, sukurta taip, kad garantuotų maksimalius rezultatus net ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Galingas Rato variklis daro tai profesionaliu aukšto slėgio plovimo įrenginiu, kuris puikiai tinka darbams, kai negalite prisijungti prie elektros tinklo. CI C40 EM THERMIC su tvirtu ergonomišku rėmu, kuris puikiai apsaugo mechanines dalis, yra kompaktiškas ir lengvai transportuojamas. Tuo pačiu metu pripučiamos padangos ir platūs guminiai protektoriai garantuoja aukšto slėgio plovimo mašinos manevringumą net ant nelygių paviršių. CI C40 EM THERMIC varomas benzinu yra tvirtas aukšto slėgio plovimo įrenginys, puikiai tinkantis intensyviam ir nuolatiniam naudojimui. Idealus sprendimas žemės ūkio, pramonės ar statybų sektoriuose arba tose situacijose, kai reikalingas didelis našumas ir manevringumas. 

  Kaina 2378.88  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C15 EU - 230V

  Profesionalus šalto aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C15 buvo sukurtas išrankiausiems vartotojams, norintiems suderinti galią ir didelį našumą itin kompaktiškoje mašinoje. CI C15 yra aukšto slėgio plovimo 5renginys, kurį lengva naudoti ir transportuoti dėl ergonomiškos rankenos ir guminių ratukų. Sukurtas naudojimui vertikalioje padėtyje, kad būtų praktiškas ir manevringas, CI C15 taip pat gali būti laikomas horizontaliai, kad būtų dar patogiau. Šis didelio našumo ir galingas aukšto slėgio plovimo įrenginys puikiai tinka profesionaliam valymui. 

  Kaina 1036.20  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C30 EM EU - 400V

  CI C30 EM aukšto slėgio plovimo mašina išsiskiria kompaktiškumu ir tvirtumu. Tai profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, kuris puikiai derina aukštus techninius rezultatus, patogumą naudoti ir paprastą priežiūrą. CI C30 EM turi tvirtą ir atsparią konstrukciją dėl didelių galinių ratų su guminiais protektoriais ir praktiškos aliuminio rankenos, todėl CI C30 EM yra tvirtas, bet kartu ir manevringas bei lengvai judantis. CI C30 EM yra profesionali aukšto slėgio plovimo mašina, kuri idealiai tinka pašalinti sunkiausiai pašalinamus, susikaupusius nešvarumus ir atliekant dažnus, ilgai trunkančius darbus. Todėl tai puiki plovimo mašina dirbtuvėms, automobilių plovimui, pramonės, maisto ir žemės ūkio sektorių priežiūrai.

  Kaina 2266.00  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C30 EU - 230V

  CI C30 yra trifazė aukšto slėgio plovimo įrenginys, kuri išsiskiria kompaktiškumu ir patraukliu dizainu. Jis taip pat yra tvirtas, o tai garantuoja aukštą našumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Dėl mažesnio dydžio šis aukšto slėgio plovimo įrenginys yra ypač manevringas, patogus ir praktiškas, neprarandant puikių savybių. CI C30 taip pat paprasta naudoti dėl praktiškos ir naujoviškos V formos rankenos. CI C30 yra profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, puikiai tinkantis nuolatiniam ir sudėtingam naudojimui. Dėl savo novatoriškų technologijų ir aukštos kokybės komponentų jis turi idealiai tinka plauti aukštu slėgiu automobilių, pramonės, logistikos ir dirbtuvių sektoriuose. 

  Kaina 2336.40  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C20EM EU - 230V

  CI C20 EM aukšto slėgio plovimo mašina išsiskiria kompaktiškumu ir tvirtumu. Tai profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, kuris puikiai derina aukštus techninius rezultatus, patogumą naudoti ir paprastą priežiūrą. CI C20 EM turi tvirtą ir atsparią konstrukciją dėl didelių galinių ratų su guminiais protektoriais ir praktiškos aliuminio rankenos, todėl CI C20 EM yra tvirtas, bet kartu ir manevringas bei lengvai judantis. CI C20 EM yra profesionali aukšto slėgio plovimo mašina, kuri idealiai tinka pašalinti sunkiausiai pašalinamus, susikaupusius nešvarumus ir atliekant dažnus, ilgai trunkančius darbus. Todėl tai puiki plovimo mašinas dirbtuvėms, automobilių plovimui, pramonės, maisto ir žemės ūkio sektorių priežiūrai. 

  Kaina 1776.50  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C20 EU - 230V

  Vienfazis šalto slėgio plovimo įrenginys CI C20 išsiskiria patrauklia, tvirta konstrukcija. Dėl kompaktiškų matmenų ir išskirtinio manevringumo jis lengvai juda net apeinant kliūtis ar ant laiptų. CI C20 yra aukšto slėgio plovimo mašina, kuri yra itin manevringa ir paprasta naudoti. Jos naujoviškos V formos rankena yra plati ir ergonomiška, kad būtų lengviau suimti naudojant. Didelio našumo ir galingas CI C20 yra profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys, tinkantis dirbti net labiausiai įtemptomis sąlygomis ilgą laiką. Dėl didelio slėgio ir didelio vandens srauto ši mašina gali geriausiai patenkinti automobilių, pramonės, logistikos ir dirbtuvių valymo poreikius. 

  Kaina 1846.90  be PVM
  Aukšto slėgio plovimo įrenginys CI C10 EU - 230V

  Comac CI C10 yra kompaktiškas, tačiau labai našus šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginys. Suprojektuotas taip, kad būtų praktiškas ir lengvai naudojamas, taip pat yra lengvai valdomas ir transportuojamas. Indukcinis variklis, kuriuo aprūpintas CI C10, padaro jį profesionaliu aukšto slėgio plovimo įrankiu, kuris yra galingas ir patikimas, tačiau taip pat tylus ir todėl tinkamas dažnam naudojimui. CI C10 yra idealus įrenginys sienų, grindų, laiptų ir lauko plotų valymui HoReCa, sveikatingumo, sporto, prekybos, privačiame ir viešajame sektoriuose. Šis įrenginys taip pat puikiai tinka valymo kompanijoms ir apskritai pašalinti atsparų nešvarumą nuo vidutinio 40-60 m2 dydžio paviršių. 

  Kaina 617.10  be PVM
  I-MOP xl plus V22 *sinine* grindų plovimo mašina

  Grindų plovimo mašinos galia. Grindų plovimo įrankio judrumas.

  Kaina 3784.00  be PVM
  Rankų dezinfekavimo stotelė NEXA SANITIZER STATION

  Pastatoma ant grindų rankų dezinfekavimo stotelė Nexa Sanitizer Station.

  Kaina 466.33  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VISPA 35 B - Su šepečiu

  Vispa 35 yra grindų plovimo mašina, sukėlusi revoliuciją valant mažas ir perpildytas vietas, nes puikiai tinka pakeisti rankinio plovimo sistemas. Grindys šveičiamos, džiovinamos ir dezinfekuojamos vienu etapu, kad jomis būtų iš karto saugu vaikščioti.

  Sukurta mažoms parduotuvėms, biurams, valgykloms, restoranams, sveikatingumo centrams, kirpykloms, operacinėms ir vaikų darželiams bei mokykloms valyti, Vispa 35 siūlo visus profesionalios grindų plovimo mašinos privalumus, pasižyminčius praktiškumu ir kompaktiškumu.

  Vispa 35 tinka grindų iki 1000 kv. m priežiūrai.
  Ją galima įsigyti maitinamą baterijomis ar kabeliu.
   

  Kaina 3843.30  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VISPA XS - Su padų laikikliu
  Plovimo mašinos ir įranga
  Grindų plovimo mašinos
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama einant iš paskos
  Plovimo įrangos modelis
  Vispa

  Vispa XS yra revoliucinė grindų plovimo mašina su ličio akumuliatoriumi, kuri siūlo profesionalius rezultatus mažose, perpildytose patalpose, todėl valymas yra profesionalus. Dėl savo kompaktiškų matmenų ji yra puikus sprendimas grindims valyti greito maisto parduotuvėse, restoranuose, baruose, parduotuvėse, mažose įmonėse ir biuruose.

  Vispa XS tinka visiems valymo darbams atlikti mažose ir užstatytose vietose, iki 800 kv. m.
   

  Kaina 2910.65  be PVM
  Įrenginys paviršių dezinfekavimui FIMAP ESPRAY

  Elektrostatinės dezinfekcijos technologija.

  E-Spray yra profesionalus prietaisas, purškiantis paviršių dezinfekavimo tirpalus. Jis yra lengvas ir labai patogus, nes maitinamas ličio baterija, kuri leidžia dirbti kelias valandas laisvai ir bet kur, nevaržomai dėl kabelio.

  Galima įsigyti dviejų versijų: E-Spray, kuris tinka neintensyviai ir tikslingai naudoti mažose, daugiausia plokščiose vietose ir E-Spray Electrostatic, kuris naudoja elektrostatinę technologiją ir tinka ilgesniam naudojimui ant nelygių, sunkiai pasiekiamų paviršių ir kur yra objektai, kuriuos reikia dezinfekuoti iš visų pusių. 

  Kaina 823.69  be PVM
  Grindų plovimo mašina Wetrok DISCOMATIC MAMBO

  Kompaktiška grindų plovimo mašina, skirta mažesnėms ir vidutinio dydžio vietoms. 

  Kaina 6903.31  be PVM
  Grindų plovimo mašina Wetrok DISCOMATIC BOLERO 20 (komplekte su akumuliatoriumi ir plovimo šepečiu)

  Naujoji Discomatic Bolero yra išskirtinai kompaktiška grindų plovimo mašina, pasižyminti dideliu lankstumu. Abu bakus galima greitai sukeisti be jokių įrankių. Taigi mašiną galima greitai paruošti naudoti kitomis sąlygomis.  

  Kaina 5691.74  be PVM
  Šlavimo mašina TURBO SWEEP 77 PLUS

  Didelio našumo stumdoma šlavimo mašina Wetrok Turbo Sweep 77 Plus.

  Kaina 727.36  be PVM
  AIRSPEXX DS1-RMT - dozavimo įrenginys oro dezinfekcijai

  Airspexx DS - prietaisas, skirtas dozuoti naudojant Airspexx dezinfekavimo priemonę.

  Kaina 7136.49  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac L20 B (pilnos komplektacijos)

  L20 yra paprasta, bet patikima grindų plovimo mašina, leidžianti padidinti našumą ir sumažinti valymo išlaidas.

  Pasižymi kompaktiškais matmenimis, tai idealus modelis norint pasiekti profesionalių valymo rezultatų ir sumažinti valymo išlaidas prekybos centruose, komercinėse patalpose, mokyklose, sporto salėse, sandėliuose, dirbtuvėse ir garažuose.

  Sukurta siekiant užtikrinti didžiausią patikimumą ir patogumą, L20 tinkama kasdieniniam grindų valymui iki 1800 kv.m.  

  Kaina 5072.73  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac L20 E 230V 50Hz

  L20 yra paprasta, bet patikima grindų plovimo mašina, leidžianti padidinti našumą ir sumažinti valymo išlaidas.

  Pasižymi kompaktiškais matmenimis, tai idealus modelis norint pasiekti profesionalių valymo rezultatų ir sumažinti valymo išlaidas prekybos centruose, komercinėse patalpose, mokyklose, sporto salėse, sandėliuose, dirbtuvėse ir garažuose.

  Sukurta siekiant užtikrinti didžiausią patikimumą ir patogumą, L20 tinkama kasdieniniam grindų valymui iki 1800 kv.m.  

  Kaina 3983.60  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac IGEA

  „Igea“ yra kompaktiškiausia „Comac“ grindų plovimo mašina, skirta pakeisti rankinio valymo sistemas, tokias kaip šluostės ir kibirai. Igea yra mikro grindų plovimo mašina, tinkama paviršių iki 300 kv.m priežiūrai.

  Dėl itin kompaktiškų matmenų ji puikiai tinka darbui mažose arba labai užstatytose patalpose, pavyzdžiui, biuruose, parduotuvėse, baruose ir mažose įmonėse, todėl užtikrina profesionalų mechanizuotą valymą ir tokioje aplinkoje. 
   

  Kaina 1863.00  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VISPA EVO
  Plovimo mašinos ir įranga
  Grindų plovimo mašinos
  Plovimo mašinos tipas
  Vairuojama einant iš paskos
  Plovimo įrangos modelis
  Vispa

  Vispa EVO – tai kompaktiška, galinga grindų plovimo mašina, tinkanti susidoroti su sunkiais nešvarumais. Idealiai tinka mažų ir vidutinių plotų priežiūrai, net jei jie užstatyti.
  Tai kompaktiškų Comac mašinų evoliucija, nes ji pasižymi daugybe gerai žinomų mašinų savybių, sujungiant judrumą, galią, patikimumą ir technologines naujoves ir suteikiant unikalią vartotojo pasitenkinimo patirtį.
  Vispa EVO tinkama grindų priežiūrai iki 1300 kv. m.
     

  Kaina 4091.70  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VISPA XL

  Vispa XL yra galinga, pažangiausia grindų plovimo mašina, tačiau ja labai lengva naudotis ir manevruoti.
  Dėl 43 cm darbinio pločio ir išskirtinio dizaino ji puikiai įsilieja į esamą asortimentą, tapdama nauju sąjungininku atliekant priežiūros darbus mažose ir vidutinio dydžio patalpose, įskaitant užstatytas.

  Nepaisant mažo dydžio, mašinoje įdiegta ta pati technologija, kaip ir didesniuose modeliuose, todėl galite papildyti savo mašinų parką kompaktišku, didelio našumo sprendimu.

  Tvirta ir patikima Vispa XL taip pat yra praktiška ir lengvai valdoma, todėl tinkama grindų plovimui HoReCa, valymo paslaugų, mažmeninės prekybos, sveikatinimo ir sporto sektoriams bei visoms vietoms, kur reikalinga galia ir puikus našumas.
  Vispa XL tinkama grindų priežiūrai iki 1600 kv. m.

  Kaina 4341.25  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VERSA 65 BT - CB - CFC

  Versa yra galinga, didelio našumo, grindų plovimo mašina, sukurta taip, kad ją būtų lengva naudoti. Patikima ir efektyvi - tai idealus sprendimas siekiant padidinti produktyvumą ir sumažinti valymo išlaidas.
  Pakankamai galinga darbui net sudėtingose situacijose, Versa užtikrina puikius valymo rezultatus tokiose vietose kaip prekybos centrai, viešieji pastatai, ligoninės, sandėliai, automobilių salonai, dirbtuvės ir gamybos patalpos. Dėl savo techninių charakteristikų ir funkcijų tai yra profesionali plovimo mašina, tinkama kasdieniniam ir intensyviam iki 3200 kv.m grindų valymui.
   

  Kaina 10698.45  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac VEGA 70 BTS - PM

  Vega yra grindų plovimo mašina, kuri sujungia galią ir universalumą vienoje mašinoje, išlikdama kompaktiška ir lengvai valdoma.
  Comac kokybė orientuota į esminius dalykus naudojant Vega: paprastas naudojimas, tvirtumas ir funkcionalus dizainas daro asortimentą puikiai tinkantį darbui net pačiomis sudėtingiausiomis ir nešvariausiomis sąlygomis. Dėl to tai įrenginys, tinkantis bet kokiai situacijai: nuo grindų valymo pramonės ar logistikos patalpose iki sveikatos priežiūros įstaigų ar dideliuose mažmeninės prekybos plotuose.

  Dėl savo techninių charakteristikų ir funkcijų Vega yra profesionalus įrengiys, tinkantis tiek kasdienei priežiūrai, tiek intensyviam didelių, iki 4500 kv. m grindų valymui. 

  Kaina 15671.05  be PVM
  Grindų plovimo mašina Comac INNOVA 55 B - CB

  Innova šeima – tai itin universalių ir lengvai naudojamų vairuojamųjų grindų plovimo mašinų asortimentas. Kompaktiški šių mašinų matmenys ir manevringumas leidžia jas naudoti net ir užstatytose vietose.
  Itin kompaktiški matmenys suteikia šiai mašinai būtiną manevringumą, kad ji galėtų dirbti mažose erdvėse, labai lengvai apvažiuojant kliūtis, kad greitai užbaigtų valymo darbus, o tai žymiai sutaupo valymo išlaidas. Štai kodėl Innova 55 yra geriausias sprendimas grindų valymui ligoninėse, slaugos namuose, mokyklose, sporto centruose, prekybos centruose ir biuruose.
  Dėl savo techninių charakteristikų ir funkcijų tai yra profesionali šveitimo mašina, tinkama iki 4500 kv.m grindų priežiūrai.
   

  Kaina 10754.80  be PVM
 • Grindų plovimo mašinos ir įranga, dulkių siubliai, aukšto slėgio plovimo įranga, grindų šveitimo mašinos, dezinfekavimo įranga, specialios paskirties įranga, chemijos dozavimo įranga

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija