Prekių katalogas

Blogo kvapo naikinimo priemonė NE-O-DOR, 750 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 9030820

  Biologinis kvapų neutralizatorius

  Prekės ženklas
 • Paskirtis

  Ne-O-dor yra biologinė priemonė, neutralizuojanti blogus kvapus. Kai plovimo ir dezinfekavimo procesai nebūna veiksmingi, Ne-O-dor efektyviai gaivina orą daugelyje vietų. Priemonės formulė ne tik užmaskuoja blogus kvapus, tačiau juos sunaikina. NeO-dor palieka malonų kvapą po naudojimo. Reguliarus priemonės naudojimas riebalų gaudyklėse/separatoriuose leis rečiau juos išsiurbti dėl blogų kvapų. Naudojimas: Ne-O-dor gali būti naudojama viešuosiuose tualetuose, persirengimo kambariuose, voniose, dušo kabinose, pisuaruose ar nuotekų sistemose, taip pat nubėgimo trapuose, sifonuose, riebalų gaudyklėse, šiukšlių konteineriuose, bet kokiuose rezervuaruose virtuvėse, mėsinėse, alaus daryklose ar viešosiose patalpose. Veiksmingumas: Atgaivina orą, kur dezinfekavimo ir valymo procesai nepadės Efektyvumas: Greitai sunaikina blogus kvapus.  

  Naudojimas

  1. Patikrinkite higienos planą, priemonės etiketę dėl detalesnės informacijos.

  2 Dėvėkite tinkamas apsaugos priemones dirbdami su priemone.

  3 Naudokite Ne-O-dor neskiestą blogo kvapo šaltiniuose, pvz. šiukšlių dėžės, pisuarai ir nuotekų vamzdžiai.

  4 Naudojimas ant didesnių paviršių: Esant dideliems paviršiams, rekomenduojama lašinti mažą priemonės kiekį reguliariu atstumu apie. 1 metrą.

  5 Kanalizacija / nubėgimo trapai: Priklausomai nuo dydžio dozuokite 10 - 40 ml Ne-O-dor.

  6 Riebalų gaudyklės: Pirmą kartą įpilkite 2 L į 1 m3 riebalų gaudyklės turinio. Nuolatinei priežiūrai naudokite 0,1 - 0,3 L į m3 

   

  Specialios pastabos

  Nenaudokite ant poliakrilo, polistirolo, polikarbonato ar dažytų paviršių. Patikrinkite medžiagų suderinamumą ir spalvų atsparumą nepastebimoje vietoje prieš naudojimą. pH (konc.): 7,2 - 8,2 Tik profesionaliam naudojimui!  

  Pakuotė

  12 x 500 ml   

  Saugos informacija

  Nemaišykite su jokiomis kitomis priemonėmis! Nepilkite į atvirą liepsną ar ant įkaitusių paviršių. Nepurkškite priemonės! Detalesnės informacijos ieškokite saugos duomenų lapuose.    

  Laikymo sąlygos

  Laikykite originalioje uždarytoje pakuotėje tarp -5°C ir 40°C.  

  PH 7,2 - 8,2 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija