Prekių katalogas

 • Grindų plovimo mašina Fimap MMg B CB 2016

  Kodas: 107640

  MMg yra technologiškai pažangi grindų plovimo mašina, užtikrinanti protingą, interaktyvų ir lengvą valymą. Ji naudoja inovatyviausius sprendimus, siekiant maksimalių rezultatų ir naudojama dirbant mažose ir vidutinio dydžio erdvėse. Naujas projetavimo stilius leido sukurti konstrukciją, užtikrinančią komfortą ir saugumą naudojimo metu, o tai pabrėžia gaminio kokybę.

  Mašinų modeliai standartiškai galimi su diskiniais arba būgniniais šepečiais ir „Plus“ (pastarasis aprūpintas inovatyviąja „iD – intelligent Drive“ technologija), taip pat su orbitaliniais šepečiais.
  MMg yra įvairių novatoriškų technologijų, protingo dizaino ir nuotolinio ryšio derinys. FFM (Fimap Fleet Management) pagalba galite bet kada bendrauti su MMg aparatu. Dėka iD sistemos operatorius gali dirbti visiškai naujai, naudodamas jutiklinį ekraną. Viskas tampa taip intuityvu, paprasta ir greita, kaip naudojant išmanųjį telefoną.

  Įrenginys yra universalus ir gali dirbti esant bet kokiai taršai, bet kurioje erdvėje, pavyzdžiui, prekybos centruose, sandėliuose, gamybos įmonėse, baseinuose, sporto salėse, automobilių prekybos centruose ir dirbtuvėse.  

 • MMG PRIVALUMAI

  Mašina turi ypatingai daug privalumų, todėl lačiau apie visas komplektacijas ir charakteristikas galite pasiskaityti šiame buklete: Fimap MMG

   TECHNINIAI DUOMENYS

  Modelis  MMG B CB
  Teorinis valymo našumas iki kv.m 4530 
  Darbinis plotis, mm 755
  Šepečių skaičius  2
  Šepečių tipas  Diskiniai
  Šepečių skersmuo Ø, mm  380
  Slėgis į šepečius (min-max), kg  36÷110 
  Plovimo tirpalo talpa, l  110
  Nešvaraus tirpalo talpa, l  110 
  Maitinimas  V/W  24/520 
  Autonomija iki (h)  4,3
  Mašinos matmenys (I x A x P), mm  1602X1242X881
  Sausintuvo plotis, mm  880
  Bendra mašinos masė, kg  396
  Triukšmingumas (ISO 11201) dB (A)  63,3

  VIDEO


   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija